KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8098051
nr 809 8051
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Blandteknik, Roland Svensson (1910-2003), signerad Roland S, Bloeberg. Foula, 1953, 45x28
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:10:01
20/2 22:25:08
25/2 16:59:55
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson